Ubozí tvorové

2. listopadu 2008 v 15:19 | Natsumi

Nejspíš budu masochista. Jak jinak lze vysvětlit zálibu v prohlížení si internetových stránek, malých dětí, ze kterých na vás "vykukují" hesla jako "Sangius vitam est nebo sangius malus."

Z komentářů a článků na těchto stránkách by se jeden poblil! Malé holčičky co touží po tom, stát se upírkou *zlý smích*
Jejich básnění o tom, jak by je to naplňovalo atd. Je to nadmíru směšné. Copak si myslí, že jim narostou dlouhý špičáky a stanou se nepřemožitelnými? Heh, to je směšný. Nemaj ani páru o tom, jaký to je. Neznaj ten náhlý pocit prázdnoty jež je jako "neživý" čeká. Nechápou, že budou nuceni vzdát se všeho...svých zájmů, blízkých lidí. Nestanou se z nich nádherné a tajemné stvoření, které nikdy nesmí pozřít česnek >velmi mě vždy pobaví tento mylný předsudek< Asi nechápou jeden z výrazů co mají, jako stádo tupých ovcí zkopírovaný jedna od druhý a to..."Frontis nulla fides" (nedůvěřuj vzhledu) Je jasný, že "člověk upír" na sebe nebude upozorňovat aby ho každej odhlail. Snažíme se vypadt jako Vy. Být "obyčejní" i když jsme jiní. Nemáme potřebu, aby jste o nás věděli. Snažíme se srovnat s tou prázdnotou uvnitř a váš zájem k tomu nepotřebujeme.....

Musim už ty stránky vypnout, pro dnešek toho bylo až dost. Rozhlížím se po místnosti, je tu nepořádek - velký! Je mi to jedno. Dřív bych to, co nejrychleji uklidila ale teď? Mám jiné priority než mít pořádek. Zaráží mě povrchnost některých lidí. Měli by na sobě zapracovat a vzhlížet ostatním do duše (dokud jí mají-*ironický úšklebek*). Ale to oni ne, sobci!, myslejí jen na sebe. Měli by si to vyzkoušet jaké to je "být prázdný" ale na to jsou moc nízko, ubozí tvorové!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama